Antalya Havalimanı Ölüdeniz Transfer

Alınış Yeri - Nereden ?
Gidilecek Yer - Nereye ?
Tarih & Saat ?
Kaç Kişi / Kişi Sayısı ?
Antalya Havalimanı Ölüdeniz Transfer

Antalya Havalimanı Ölüdeniz Transfer

21 Ocak 2021

Antalya Havalimanı Ölüdeniz Transfer

Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı bir mahalle olan Ölüdeniz, 2006 yılında yapılan uluslar arası bir oylamada, dünyanın en güzel kumsalına sahip belde ünvanına sahip olmuştur. Çok eski bir tarihi mirasa sahip olan Ölüdeniz, Lidyalıların zamanında, ışık diyarı, ortaçağ zamanlarında da uzak diyar olarak adlandırılmıştır. Bu uygarlıkların, kültürel kalıntılarını beldede sık sık görmeniz mümkün. Doğa harikası olan Ölüdeniz, dünyada eşi görülmemiş bir kumsala sahiptir. Ayrıca, tepelik alanlarında da, sahilin üzerinden yamaç paraşütü yapmanıza olanak tanıyan işletmeleri mevcuttur. Bölgede direkt bir otel bulunmasa da, Ölüdeniz’e yakın beldelerde kurulan otellerde ikamet edebilir, buradan Ölüdeniz’e geçebilirsiniz. Ayrıca, Muğla ve civar beldelerden kalkan pek çok yat turunun da, uğrak koyu Ölüdeniz’dir. Bir yat gezisine çıkıp, Ölüdeniz sahilinde demirlendiğinde koyun eşsiz kumsalına çıkıp, doğal bir görsel şölen yaşayabilirsiniz.

Antalya Havalimanı Ölüdeniz Transfer hizmetimiz ile siz müşterilerimizi, Antalya havalimanında karşılayıp, dünyanın en güzel plajına sahip olan Ölüdeniz’e vip konforunda taşıyoruz. Eğitim sahibi personel kadromuz, müşterilerimizi, özel havalimanı transfer hizmetimiz ile havalimanında güler yüzlü bir şekilde karşılıyor. Müşterilerin ellerinde bulunan yük ve taşınması gereken diğer eşyalar alınıyor, o müşterimizin şahsına tahsil edilen aracın bagajına yerleştiriliyor. Seyahatiniz boyunca, Ölüdeniz’de faydalanabileceğiniz sportif faaliyetler, gezilecek yerler ve bölge tarihi hakkında bilgiler sunan ekibimiz, bunun yanı sıra çeşitli yiyecek ve içecek ikram servislerini de yapıyor.

Antalya Havalimanı Ölüdeniz Transfer için göreve çıkan araçlarımızın hemen hepsi, bir yaş üst sınırı ile sınırlandırılmış, lüks otomobillerdir. Rahat koltuklarında siz keyifli yolculuğunuzun tadını çıkarırken, trafik kurallarına uyarak size güvenli bir seyahat yaşatan şoförlerimiz de ana merkezimiz tarafından takip edilmektedir. Yolculuğunuzun nasıl bittiğini anlamadan, havalimanı vip transfer hizmetiniz sonlanmış olup, Ölüdeniz’e varacaksınız.

Bize Ulaşın

Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyiniz
Hemen Arayın WhatsApp İstihkamet