Antalya Havalimanı Fethiye Transfer

Alınış Yeri - Nereden ?
Gidilecek Yer - Nereye ?
Tarih & Saat ?
Kaç Kişi / Kişi Sayısı ?
Antalya Havalimanı Fethiye Transfer

Antalya Havalimanı Fethiye Transfer

21 Ocak 2021

Antalya Havalimanı Fethiye Transfer

Gerek Antalya, gerekse de Fethiye, tatil ve dinlenme amaçlı tercih edilebilecek en uygun rotalardır. Ancak Antalya havalimanına indikten sonra Fethiye’ye ulaşmak, o kadar da kolay bir iş değildir. Yol yorgunluğu, bavullar, karmaşa… Tüm bu dertler, size tatilde olduğunuzu unutturur. Söylemek gibi olmasın, buraların sıcağı da meşhurdur. Bronzlaşma için ideal olmasına rağmen, uygun olmayan koşullarda yolculuk için çekilir dert değildir! Diğer bir deyişle, ücretsiz servis ve/veya taksi “çözümlerini” bir kez daha gözden geçirmeniz gerekir. Antalya havalimanı Fethiye transfer işlemleri için en uygun alternatifiniz, Antalya havalimanı VIP transfer hizmetlerinden faydalanmaktır.

Ancak her önüne gelen kişiden Antalya havalimanı otel transfer için VIP kalitesinde hizmet alınmaz. Sektörde herhangi bir referansı olmayan kişiler, kırık dökük arabaları ve eğitimsiz şoförleri ile bu hizmeti sunduklarını iddia etseler de, aslında elde edebileceğiniz “makyajlı” bir taksi servisidir. Gerçek VIP transfer hizmetleri, özel araçlar ve özel şoförler gerektirir. Classis Filo, maksimum 1 yaşındaki özel ve lüks araçları ile Antalya Havalimanı Fethiye Transfer hizmetini hakkıyla vermektedir. Araçlarımız yeni, rahat ve her türlü ikramı barındırır vaziyettedir. Tek yapmanız gereken uçaktan inmektir – geri kalan her şeyi deneyimli ve eğitimli çalışanlarımız halleder.

Hizmetimiz, bavullarınızın alınması ile başlar siz Fethiye’ye ulaşana dek, devam eder. Antalya Havalimanı Fethiye Transfer hizmetimizin her aşamasında Güleryüz, ilgi ve alaka vardır. Klimalı araçlarımız, size serin olduğu kadar rahat ve güvenli bir yolculuk vaat eder. Şoförlerimiz deneyimli, eğitimli ve kültürlüdür. Gerektiği takdirde sorularınızı yanıtlar, size seyahat rotaları tavsiyesinde bile bulunurlar. Classis Filo sayesinde havalimanı otel transfer işlemleri bir eziyet olmaktan çıkar ve tatilinizin bir parçası haline dönüşür. 

Bize Ulaşın

Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyiniz
Hemen Arayın WhatsApp İstihkamet