DEMKRE MİRA KEKOVA

Tur

DEMKRE MİRA KEKOVA

Hangi Gün
Her Gün
Tur Periyodu
1 Ocak 2022 - 31 Aralık 2022
Kaç Gün
1 Gün
Kategori
KÜLTÜR TURLARI
Fiyat
47.40 EURO

Tur Detayları

19 Nisan 2022

Bu tur, Myra'da bir antik kenti, Demre'de St. Nicholas kilisesini ve Kekova'da batık şehri ziyaret ederken size Türk tarihinin sayfalarını açacak! 2. yüzyılda bir depremle yıkılan Kekova batık şehri, Myra'da antik bir Yunan amfi tiyatrosunu ve Likya nekropolünün kaya mezarlarını ziyaret ediyorsunuz!

Antik Tiyatro ve Noel Baba olarak anılan Aziz Nikolaos Kilisesi. Noel Baba piskopostu

Myra, bugün Rusya'nın, Filistin'de Belt Jala ve New York şehrinin koruyucu azizidir. (New York'taki kilisesi, yıkılan Dünya Ticaret Merkezi kuleleri yıktığında 170 yaşındaydı.) Çocukların koruyucusu, denizcilerin koruyucusu ve gezginlerin koruyucusu. Limon ve portakal aromalarıyla sızan Demre, Aziz Nikolaos tarafından seçilmiştir. evi ve son dinlenme yeri.

Öğle yemeğinden sonra Üçağız Köyü'nden turkuaz sular üzerinden pitoresk Kekova Adası'na doğru yola çıkıyoruz. Kekova Adası'na ait batık şehrin olağanüstü sualtı kalıntılarını keşfedin ve Teimiussa'daki dikkat çekici Likya nekropolünü ziyaret edin. Dilerseniz yüzme ve şnorkelle dalma imkanı vardır, bu nedenle mayo ve havlunuzu unutmayınız. Akşam geç saatlerde otelden ayrılma ile turun sona erdiği Side'ye dönüyoruz.

Öğle yemeği ve tekne turu fiyata dahildir, içecekler ekstra ücrete tabidir.

Toplam Fiyat :

Yetişkin
Çocuk
Hangi Gün
Promosyon Kodu
TOPLAM TUTAR
47.40 EURO

Bize Ulaşın

Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyiniz
Hemen Arayın WhatsApp İstihkamet